Ohlédnutí za 11. QD

Lanka je úspěšně za námi a i přes menší počet teamů to byl krásný víkend, ve kterém proběhl hlavní turnaj ve hře Counter Strike: Global Ofensive následovaný sérií doprovodných turnajů.

Hráči se nám začínali zapisovat v pátek, již kolem 12:00 a pomalu se připravovat na turnaj v CS: GO, který startoval v 21:00. Přibližně v 20:30 téhož večera měl začít i turnaj ve hře Counter Strike 1.6, ale jelikož si jej chtěli zahrát i někteří hráči CS: GO, tak byl po vzájemné domluvě odložen.

Co se CS: GO týče, tak nebude žádným překvapením, že v turnaji jasně dominoval tým eSuba.INTEL pod vedením Tomáše "benq1" Masaryka.

Výsledky Counter Strike GO:
1. eSuba.INTEL
2. ZeroDamage
3. Iron Team Gaming

V sobotu nám odstartoval první doprovodný turnaj, který byl ve hře Starcraft II: Heart of the Swarm, který bez větších potíží vyhrál Luba, ten pro své zergy nenašel konkurenci.

Výsledky Starcraft II: Heart of the Swarm:
1. Luba
2. Bouci
3. nEfi

Ve večerních hodinách odstartoval Counter strike 1.6 turnaj, který sice měl malé zastoupení, ale i tak byl plný velmi zajímavých okamžiků, ale ani to nezabránilo ve výhře týmu iNsight. Jak již bylo psáno, tak tento turnaj již nebude patřit na naší akci dále mezi hlavní turnaje a od příštího roku jej nahradí turnaj jiný. To však neznamená, že na naší akci nebude, protože dokud o něj bude zájem ze strany vás hráčů, tak bude probíhat aspoň jako turnaj doprovodný.

Výsledky Counter Strike 1.6:
1. iNsight
2. DON´T TRY
3. Fearless Sharks

Zároveň s CS 1.6 odstartoval druhý doprovodný turnaj ve hře Dota 2. Tento turnaj zažil jen jedno překvapení a to výhru týmu iNsight nad týmem Vypitých kreténů a jejich následné celkové prvenství v turnaji.

Výsledky Dota 2:
1. iNsight
2. Vypití kreténi
3. Drbnutá Korytnačka


Tímto gratulujeme vítězům, děkujeme zúčastněným a lidem, kteří nám s celou akcí pomáhali. Protože bez vás by QD, nebylo QD. V průběhu několika dní bude doplněná fotogalerie a již započali práce na videu z celé akce, které opět vzniká pod zkušenýma rukama Radka Richtera z Ritchmovies.

Doufáme, že se na dalším ročníku můžeme těšit na silné, ne-li silnější zastoupení a zajímavé turnaje.

V neposlední řadě patří poděkování všem našim sponzorům: SERAF Energy Drink, EOM, TS Bohemia, Avonet, Garlando, It - help, NIO.
A také partnerům: Zlínský Nočník a Zlín.cz.


Komentáře 3
Stránka < [1] >
hoowei

28.07.2017

Location: -
Posts: 4
# 1 - 28.07.2017 v 06:21 Hod

The initial 1953 Rolex Submariner had been simply 37mm broad. It had been rolex replica water-resistant in order to simply 100 yards. Replica Rolex UK rapidly elevated which in order to close to two hundred yards now the actual rolex replica uk is famous through everybody to become water-resistant in order to three hundred yards. Like a plunge view, the initial replica watches sale includes a revolving dive-style timing bezel along with the iconic situation form which has pretty much already been symbolized through all of the replica watches versions which arrived following this. Besides the different call textual content when compared with other replica watches uk the most known distinction is actually the possible lack of "Mercedes Benz star" design hr hands. A vital component of the actual replica watches sale may be the unique hr hands, created as a result to appear diverse from the moment hands with regard to simple under-water reading through.


01.01.1970

Location: -
Posts: 19
# 2 - 03.08.2017 v 06:03 Hod

mt0803
coach outlet
coach outlet
michael kors outlet
cheap mlb jerseys
pandora outlet
nike outlet
pandora jewelry outlet
fitflops
dansko shoes
cheap jerseys from china
nike shoes
nike shoes
cheap jerseys
nike air max 90
air max 95
nmd adidas
hermes handbags
red bottoms shoes
ugg boots
ralph lauren outlet
michael kors uk
christian louboutin
air max 2017
cheap jordans
mont blanc
mt0803
20170822yueqin

16.10.2017

Location: -
Posts: 19
# 3 - 16.10.2017 v 04:46 Hod

hermes outlet
ralph lauren outlet
michael kors outlet online
oakley sunglasses
canada goose outlet
burberry outlet
michael kors outlet online
air jordan shoes
ray ban sunglasses
polo ralph lauren outlet
timberland boots
ralph lauren sale clearance
ugg outlet
ralph lauren outlet
coach outlet
pandora
christian louboutin
moncler jackets
fred perry
polo ralph lauren outlet online
yeezy boost
pandora jewelry
michael kors handbags
nike store
171016yueqin
Please log in before writing comments.

RYCHLÁ NAVIGACE

INFORMACE O LAN

HLAVNÍ TURNAJE:

DOPROVODNÉ TURNAJE:

SEZENÍ:

PARTNEŘI LAN

T.S. Bohemia
NIO
Petr Látal C/C++/Java (android)/PHP/HTML5/ Developer

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Přihlášení

Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace | Zapomenuté heslo